TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XXI Świat?

2024-06-02 7:10

Tarot Arkana Wielkie karta XXI Świat to najbardziej dobroczynna i najsilniejsza karta Tarota. Jej obecność w rozkładzie wskazuje na zgodność (najczęściej nie uświadomioną) twoich działań z planem boskim. Sprawdź, co symbolizuje i jaką jeszcze wróżbę ze sobą niesie XXI karta tarota Świat.

TAROT. ARKANA WIELKIE. Co oznacza karta XXI Świat?

i

Autor: Getty Images

Tarot Arkana Wielkie: jak wygląda karta XXI Świat? W czterech rogach karty rozpoznać można zwierzęta symbolizujące cztery żywioły. Widoczne jest nawiązanie do symboliki astrologicznej. Pośrodku rysunku jest kobieta uosabiającą jedność kosmosu i człowieka.

Tarot Arkana Wielkie: karta XXI - ZNACZENIE KARTY

Karta oznacza wewnętrzny pokój, pojednanie ze wszystkimi trudnościami, które napotkasz w życiu. Przedstawia symbolicznie oświecenie duchowe przynoszące równowagę elementów duszy. Symbolizuje doskonałość człowieka we wszechświecie, jego triumf nad materią, jego panowanie nad naturą.

Jest to najbardziej dobroczynna i najsilniejsza karta Tarota. Jej obecność w rozkładzie wskazuje na zgodność (najczęściej nie uświadomioną) twoich działań z planem boskim.

Tarot Arkana Wielkie: karta XXI - OSOBOWOŚĆ

Dążenie do doskonałości. Siła charakteru, inwencja twórcza, przenikliwość. Uczucia pozbawione egoizmu i zmysłowości.

Tarot Arkana Wielkie: karta XXI - WRÓŻBA

Karta zawsze działa na twoją korzyść, wprowadzając zgodność chwilowych przedsięwzięć i długofalowych zamierzeń. Zapowiada powodzenie we wszystkich sferach życia.

Karta ta jest symbolem mądrości i umiaru. Zapowiada najwyższy sukces i realizację pragnień. Pozwala pokonywać bez trudu wszelkie przeszkody. Bardzo pomyślna dla przyjaźni, miłości, poczucia bezpieczeństwa i zaszczytów. Wróży szczęście osiągnięte poprzez wysiłek, pracę, intelekt. Uwalnia od przeciwności, przynosi wolność i niezależność.

Jej obecność w najbardziej nawet niekorzystnym rozkładzie mówi, że nic nie jest stracone. Nie musisz obawiać się przyszłości.

Tarot Arkana Wielkie: karta XXI - ZASTOSOWANIE W PRAKTYCE

W praktycznych zastosowaniach Tarot, karta XXI Świat może wskazywać na zakończenie ważnego etapu w życiu. Może to być zakończenie projektu, osiągnięcie celów zawodowych lub osobistych, a także zakończenie pewnej fazy w relacjach międzyludzkich. W kontekście rozwoju osobistego, karta ta często sygnalizuje duchowe przebudzenie lub osiągnięcie stanu wewnętrznej harmonii. W finansach może oznaczać stabilizację i dostatek, po trudach i wyzwaniach. W biznesie jest to znak sukcesu i realizacji długoterminowych planów. Kiedy pojawia się w kontekście zdrowia, sugeruje pełne wyleczenie, regenerację i ogólną poprawę samopoczucia. Wskazania karty Świat mogą więc być wykorzystane do podjęcia ważnych decyzji życiowych z pewnością i zrozumieniem, że wszelkie przeszkody są jedynie tymczasowe.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?