Sny wojenne - co znaczą? SENNIK - co znaczy, gdy śni się wojna i militaria?

2024-06-02 23:35

Sny militarne są zapowiedzią burzliwych zmian, niepokojów, trudnych miłości, czyli w sam raz dla miłośników mocnych wrażeń! Spokojnych domatorów powinny skłonić do baczniejszego przyjrzenia się temu, co dzieje się w ich życiu. Bo sen to nie wyrok, katastrofy można uniknąć, trzeba się postarać.

Sny wojenne - co znaczą? SENNIK - co znaczy, gdy śni się wojna i militaria?

i

Autor: Getty Images

AMUNICJA

Kupowanie naboi oznacza, że ktoś chce wyciągnąć wobec ciebie konsekwencje służbowe. Gubienie – wojnę z osobą płci przeciwnej.

ARMIA

Sen oczywisty w interpretacji: zwycięska armia – idzie ku lepszemu! Zwyciężona – zmiany będą niekorzystne

ATAK

Przypuszczać atak – urodzi ci się dziecko lub wnuk! Bronić się – przyjaciel wcale nie jest przyjacielem, tylko wrednym intrygantem.

BIJATYKA, BITWA

Bijesz się z kimś we śnie? Na dwoje babka wróżyła: albo poznasz kogoś naprawdę wartościowego albo pokłócisz się z krewniakiem. Bijesz kogoś – wbrew pozorom świetna przepowiednia, oznacza spokój i stabilizacja w małżeństwie. Słyszeć szczęk broni, krzyki i inne bitewne odgłosy – to ostrzeżenie.

BROŃ

Kłótnia w rodzinie. Czyścić – uwaga, nieszczęście! Kupować – podpadniesz policji. Lepiej już we śnie broń trzymać w dłoni, oznacza to tylko informację o intrygach. A najlepiej, gdy ktoś ci ją sprezentuje – to oznaka czekających cię zaszczytów. CYTADELA

Będziesz świadczyć w czyjejś sprawie.

WOJNA

Masz konkurenta w interesach lub miłości. W każdym razie rytm twego życia zostanie zakłócony.

ZASTRZELIĆ

Ty strzelasz – źle: czekają cię troski rozmaitej natury, do ciebie strzelają – dobrze: jesteś zakochany!

ŻOŁNIERZ

Jesteś nim – to niezawodny znak, że nastąpią zmiany w trybie życia. Zakochani nie powinni śnić o żołnierzach, bo zwiastują niemiłych, delikatnie mówiąc, partnerów w miłości.

OBOZOWISKO

Sen o obozowisku wojskowym może mieć wiele różnych interpretacji w zależności od kontekstu. Jeśli śnisz o spokojnym i dobrze zorganizowanym obozowisku, oznacza to, że wkrótce zapanuje porządek i stabilizacja w twoim życiu. Natomiast chaos i dezorganizacja w obozowisku mogą sugerować, że wkrótce staniesz przed problematycznymi sytuacjami wymagającymi szybkiego działania i dobrej organizacji. Spotkanie z przywódcą w takim miejscu może oznaczać nadchodzące ważne decyzje życiowe, które będą miały długotrwałe konsekwencje.

QUIZ. Magiczne rośliny w Polsce. Quiz tak trudny, że tylko wiedźma lub znachor zdobędą komplet punktów

Pytanie 1 z 10
Słowianie wierzyli, że w tych kwiatach zaklęte są dusze grzeszników. Do dziś panuje przesąd, że lepiej nie trzymać ich w domu, bo przynoszą pecha. O jakiej rośnie mowa?