Sennik – interpretacja snów więziennych. Co znaczy, gdy śni ci się więzienie?

2024-06-03 4:36

Sny więzienne są niepokojące, ale to nie znaczy, że złe. Rzeczywiście czasem wskazują, że coś w Twoim życiu nie idzie jak trzeba – ale można to naprawić! W większości jednak przypadków zapowiadają pomyślność, pieniądze i miłość – z zastrzeżeniem, że trzeba o nie powalczyć.

Sennik – interpretacja snów więziennych. Co znaczy, gdy śni ci się więzienie?

i

Autor: Getty Images

C jak cela

Jeśli przyśni ci się, że jesteś w celi więziennej, musisz strzec się złych doradców – ktoś zechce cię umyślnie sprowadzić na manowce.

D jak dźwięk kajdan

Słyszeć we śnie brzdęk kajdan lub łańcuchów – szybkie zamążpójście dla wolnych, mężatkom i żonatym wróży niewdzięczną pracę.

K jak kraty

Oglądać świat zza krat oznacza szczęście i zamożność. 

Ł jak łańcuchy

Jeśli widzisz we śnie łańcuchy, to znak, że twoi nieprzyjaciele zbierają siły, szykując się do ataku – łatwo ich jednak pokonasz. Bycie skutym oznacza przykrości, na szczęście przejściowe.

P jak pilnik do krat

Taki sen oznacza, że marnujesz swoje talenty!

P jak policjant

Śnić o własnym aresztowaniu – spotka cię zaszczyt. Widzieć policjanta w akcji – będziesz uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu.

S jak sędzia

Ktoś zarzuci ci, że źle postępujesz. Jeśli we śnie sędzia wydaje wyrok skazujący – twoje sprawy będą miały pomyślny obrót. Jeżeli natomiast to ty jesteś sędzią to znaczy, że koniecznie musisz poszukać kogoś, kto udzieli ci fachowej porady; inne znaczenie – masz zbyt ostry język, którym urazisz przyjaciela.

S jak skazaniec

Widok skazańca jest zapowiedzią trosk. Być skazańcem to pomyślna wróżba jeśli chodzi o interesy, ale w miłości przestroga, żeby nie grać na emocjach - wzbudzanie litości jest złą taktyką.

S jak szubienica

Zapowiada mnóstwo nowych znajomości!

W jak wieszanie

Być wieszanym – kariera, widzieć wieszanego – sława i zaszczyty dla przyjaciela.

W jak więzienie

Śnisz, że jesteś w więzieniu – oznacza rychłą wolność (nie tylko dla skazańców, ale także dla tych, którzy czują się uwięzieni w związku, nielubianej pracy czy innej relacji). Widzieć kogoś w więzieniu – rozczarowanie.

Z jak zemsta

Śnić o zemście może być ostrzeżeniem przed głęboko zakorzenionymi uczuciami gniewu lub urazy. Realizacja aktu zemsty w śnie może wskazywać na pojawienie się stresujących sytuacji, które będą wymagały od ciebie dojrzałych decyzji. Jeśli inni mszczą się na tobie, to znak, że ktoś w twoim otoczeniu ma negatywne intencje wobec ciebie. Pamiętaj, że sny o zemście mogą również sugerować, że sam jesteś niewolnikiem własnych emocji i warto zastanowić się nad procesem wybaczania.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?