Sennik. Czy to dobrze, gdy śnią się księża i anioły?

2024-05-31 3:18

Sny o duchownych, kościele, ba - nawet o sprawach ostatecznych na ogół wróżą wielkie szczęście, powodzenie w interesach, a także miłość małżeńską owocującą w liczne i zdrowe potomstwo. Takie sny są szczególnie pomyślne dla panien na wydaniu, narzeczonych oraz ludzi rozpoczynających karierę zawodową. Co jeszcze zapowiadają sny o aniołach i księżach?

Sennik. Czy to dobrze, gdy śnią się księża i anioły?

i

Autor: Getty Images

A jak ambona

Wchodzisz na nią – wielkie szczęście! Widzisz – oj, ciążą ci grzechy i grzeszki, po przebudzeniu zrób rachunek sumienia.

A jak anioł

Dobry znak! Czeka cię szczęście, powodzenie w interesach i świetne układy rodzinno-towarzyskie. Zakochana dziewczyna śniąca o aniele może mieć pewność, że narzeczony będzie znakomitym mężem! Mężatce zwiastuje gromadkę fajnych i zdrowych dzieciaków. Anioł to też zapowiedź niespodzianki. Bardzo miłej!

B jak Biblia

Czytasz ją? Zostanie ci ogłoszona dobra nowina. Sen o biblii oznacza też prawdziwą miłość.

B jak biskup

Purpurat – oznacza awans i pieniądze. Ale także protekcję, co wiele tłumaczy...

C jak chór kościelny

Wkrótce będziesz mógł zmienić swój status z „wolny” na „w związku”.

C jak chrzest

W ważnych sprawach nie działaj samodzielnie. Poproś o radę kogoś, kto naprawdę zna się na rzeczy, ma autorytet!

C jak cmentarz

To, wbrew pozorom, dobry sen! Wróży, że wreszcie porzucisz bagaż przeszłości i z nowymi siłami, radością i optymizmem spojrzysz na to, co przed tobą.

C jak cud

Jak we śnie, tak w życiu – marzenia się spełnią!

D jak diabeł

Popraw się, bo chyba masz zbyt swobodne podejście do uczciwości, tak w interesach, jak w życiu uczuciowym. Gonić diabła – pozbędziesz się wrogów (tylko nie za ostro!) i kłopotów.

H jak habit

Choroba w rodzinie.

K jak kadzidło

Zacznij rozglądać się za nowym kochankiem, obecny romans/flirt powoli się wypala.

K jak kościół

Masz wątpliwości wobec przyjaciół? Niepotrzebnie! Sen o kościele oznacza, że są mili, czuli i zawsze gotowi do pomocy. Jeśli śni ci się, że wznosisz świątynię – czekają cię wielkie zaszczyty.

K jak ksiądz

Ksiądz po godzinach – pomyślność na każdym polu. Ksiądz podczas pracy – smuteczki.

K jak kostnica

Sen o kostnicy może wydawać się przerażający, ale jego znaczenie może być bardzo pozytywne. Oznacza zakończenie pewnego etapu w życiu lub pożegnanie z trudną przeszłością. Może to być sygnał, że nadchodzi czas na nowy początek i odbudowę siebie na lepszych fundamentach. W kontekście emocjonalnym sugeruje to, że jesteś gotowy na uwolnienie się od starych urazów i ran, co pozwoli ci spojrzeć w przyszłość z nadzieją i odnowioną energią.

Quiz skojarzeniowy. Wybierz odpowiedź, która nie pasuje

Pytanie 1 z 10
Co tutaj nie pasuje?