Sennik. Co znaczy, gdy we śnie przychodzą do ciebie fryzjerki, kosmetyczki, masażyści?

2024-05-30 3:03

Kiedy dbanie o urodę odbywa się we śnie, to najczęściej jest ostrzeżenie. Przed fałszywymi przyjaciółmi, chorobami, kłopotami finansowymi, a także przed własnym zarozumialstwem, które może być żałosne w skutkach. Co znaczą sny o dbaniu o urodę?

Sennik. Co znaczy, gdy we śnie przychodzą do ciebie fryzjerki, kosmetyczki, masażyści?

i

Autor: Getty Images

C jak czesanie

Jeśli we śnie czeszesz włosy, to znak, że twoje kłopoty rychło się skończą i nastanie czas prosperity. Mężczyzna śniący o czesaniu włosów kobiecie – ostrzeżenie: „Twoje flirty mogą wyjść na jaw”. Polerować łysinę – wielkie szczęście.

C jak czyszczenie

Oczyszczanie szczotką ubrania przed wielkim wyjściem oznacza długą podróż.

F jak fryzjerka

To ostrzeżenie – nieuprzejmość nie popłaca, bądź bardziej życzliwy!

G jak gąbka

Śni ci się gąbka do mycia lub masażu? Ktoś chce cię wykorzystać.

K jak kąpiel

Jeśli śnisz o kąpieli w krystalicznie przejrzystej wodzie – będziesz miał powodzenie! Gorąca kąpiel w wannie to zapowiedź choroby.

K jak kosmetyczka

Boli cię, że bliscy ignorują twoje potrzeby. Na co dzień starasz się o tym nie myśleć...

L jak lustro

Jeżeli przeglądasz się w nim to znak, że budujesz biznes na chwiejnych podstawach, świadczy też o tym, że wśród otaczających cię ludzi są tacy, których lojalności, odwagi i kompetencji nie możesz być pewien. Poza tym nie wierz w pochlebstwa, ktoś próbuje brać cię pod włos!

Ł jak łazienka

Jeśli we śnie jesteś w łazience to znaczy, że chcesz ukryć przed bliźnimi swoje wady, a nadmiernie uwypuklić zalety – taka taktyka może doprowadzić do ośmieszenia się przed tymi, którzy ją przejrzą. A zrobią to z łatwością.

Ł jak łysina

Śnić o swojej łysinie to wróżba starokawalerstwa (staropanieństwa) upływającego w ubóstwie. Widzieć we śnie łysego jest zapowiedzią choroby.

M jak makijaż

Malujesz się we śnie? To oznaka słabości, braku wiary we własne siły oraz tego, że  niezałatwione sprawy z odległej przeszłości wciąż sprawiają ci dużą przykrość, nawet jeśli za dnia o nich nie myślisz.

M jak masaż

To sen ostrzegający przed konsekwencjami przepracowania – zadbaj o zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne! Jeśli masaż ma delikatny wydźwięk erotyczny to znaczy, że nawiążesz kontakt ze szkolną miłością. Ty masujesz – wyluzuj, za dużo bierzesz na siebie, przecież nie możesz być odpowiedzialny za cały świat!

M jak moda

Jeżeli śnisz, że jesteś wystrojony według najnowszej paryskiej mody, to znak, że jesteś pożądaną w towarzystwie osobą. Dostaniesz mnóstwo zaproszeń na imprezy. Wiele osób będzie zabiegało o twoje względy.

P jak pachnidło

Jeśli we śnie wąchasz pachnidła, olejki lub perfumy, to za dnia powinieneś uważać na zdradliwych przyjaciół.

P jak pielęgnacja twarzy

Śnienie o zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, takich jak peeling czy maski, oznacza dążenie do odnowy i odświeżenia w życiu osobistym. Taki sen sugeruje, że podświadomie pragniesz pozbyć się starych problemów i emocji, aby zyskać nową perspektywę i zacząć od nowa. Jeśli we śnie ktoś inny wykonuje te zabiegi na tobie, może to wskazywać na potrzebę poszukiwania wsparcia oraz pomocy z zewnątrz w trudnych sytuacjach życiowych. Warto zwrócić uwagę na ten symbol, gdyż może on być wskazówką do przeanalizowania swoich relacji społecznych i osobistych oraz podjęcia kroków w kierunku ich poprawy i harmonii.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?