SEN O ZWIERZĘTACH SENNIK. Nietoperz, miś, gęś i inne zwierzęta. Co znaczy, gdy się przyśnią?

2024-05-30 5:08

Co oznacza jak śnią mi się zwierzęta? Zwierzęta symbolizują siły natury, skryte potrzeby i pragnienia. We śnie ostrzegają przed niebezpieczeństwem, wrogami, nieprzyjemnościami i kłopotami finansowymi, ale też zwiastują bogactwo, szczęście i miłość. Są jak duchy opiekuńcze, więc sny z nimi mają zazwyczaj znaczenie pozytywne. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ich temat - uważnie przeczytaj ten tekst.

SEN O ZWIERZĘTACH SENNIK. Nietoperz, miś, gęś i inne zwierzęta. Co znaczy, gdy się przyśnią?

i

Autor: Getty Images

B jak...

Baran: wygoda i spokój w życiu, ba! - sen o baranie niesie nadzieję na przyszłość! A jeszcze lepiej będzie, jeśli przyśnisz całe stado baranów - kasa, kasa, dużo kasy!

Byk: rozjusznony byk goni za tobą - uważaj na wrogów, masz wielu! Lepiej, gdy odważysz się zabić to wielkie zwerzę - wtedy unikniesz niebezpieczeństwa. Zarówno we śnie, jak i na jawie:-)

D jak...

Dzik: zobaczyć dzika - czyha na ciebie niebezpieczeństwo!

G jak...

Gęś: oznaka, że... jesteś zarozumialcem, więc zacznij panować nad swoim zachowaniem! Kolejna interpretacja też słaba - partner/partnerka nie nadaje się na męża/żonę. Ale już gęsina spożywana ze smakiem to zapowiedź wygranej w kartach.

Gołąb: zapomnij o przykrościach z kłótliwym kuzynem, wkrótce zapanuje zgoda w rodzinie! Na dodatek dostaniesz pochwałę w obecności wielu krewnych. Przyjaciele też cię docenią. Ale lepiej, żeby przyśnił ci się gołąb z wyłączoną fonią, bo gruchający oznacza nieprzyjemności.

I jak...

Indyk: uważaj, doradcy mówią gładko, ale nie zawsze z sensem! Zjesz we śnie inydka, zgubisz coś na jawie!

K jak...

Koń: pomyślność, niezależność i szczęście. Spotkasz we śnie jeźdźca, na jawie przyjdzie do ciebie przyjaciel. Koń galopujący - gwałtowne zmiany, przygody.

N jak...

Niedźwiedź: zapowiedź strapienia, natomiast walka z miśkiem oznacza, że będziesz walczyć z pokusami...

Nietoperz: latający - masz kogoś, kto ci źle życzy. To przestroga zwłaszcza dla zakochanych, będą mieli rywala.

P jak...

Pająk: zobaczysz we śnie pająką - czekają cię kłopoty finansowe. Pajęczynę - plotki, podchody, sprawy w sądzie.

P jak...

Perła: sen o perłach często przynosi emocjonalne niespodzianki. Znalezienie perły może oznaczać odkrycie ważnej prawdy, natomiast zgubienie perły - utratę zaufania lub rozczarowanie. Perły jako element biżuterii symbolizują również elegancję i prestiż, co może wskazywać na czekającą cię ważną uroczystość lub spotkanie. Jeśli we śnie wręczasz komuś perły, może to sugerować, że chcesz zbudować bliższy związek z tą osobą. Otrzymanie ich w prezencie natomiast może oznaczać, że jesteś otoczony przez oddanych przyjaciół lub rodzinę, którzy chcą cię wspierać.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?