SEN O REMONCIE SENNIK egipsko-chladejski. Co oznaczają sny o remontach, architektach, projektowaniu wnętrz?

2024-06-02 17:24

Co oznacza jak śni mi sie remont, projektowanie wnętrz, architektura? Remont może się przyśnić (zwłaszcza gdy od roku mieszkasz kątem u teściowej, bo w twoim domu rezyduje ekipa majstrów, którzy jakoś nie mogą skończyć roboty). Sprawdziliśmy w senniku, co oznaczają sny remontowo-budowlane i ogólny wniosek jest taki: najpierw się pomartwisz, ale potem będzie pięknie! Co więc dokładnie znaczą sny o remoncie?

SEN O REMONCIE SENNIK egipsko-chladejski. Co oznaczają sny o remontach, architektach, projektowaniu wnętrz?

i

Autor: Getty Images

A jak Architekt

Śnisz o tym, że jesteś architektem? Wznosisz gmachy, urządzasz apartamenty, przekonujesz inwestorów do tego, by pokochali styl minimalistyczny? Znak, że to, co planujesz, okaże się strzałem w dziesiątkę. Musisz się jednak solidnie przyłożyć do roboty.

B jak Balkon i Belka

Śnić o balkonie - czeka Cię świetlana przyszłość: spełnisz marzenia, zrealizujesz plany!

Śnić o patrzeniu na belkę - dostaniesz intratną fuchę, zanim jednak to się stanie, musisz usunąć kilka przeszkód. Noszenie belki to słabsza wróżba: narobisz się, ale dużo kasy za to nie zobaczysz.

D jak Dach, Dachówka, Dom i Drzwi

Dach - ciężko pracujesz we śnie, naprawiając dach? Uważaj, na jawie będziesz toczyć wyczerpujące spory!

Dachówka - widzisz we śnie dachówki, wybierasz odpowiedni kształt i kolor, a potem za nie płacisz? Genialnie, czeka Cię wielkie szczęście!

Dom - jeśli budujesz dom, czeka Cię stabilizacja i dostatek. Odnawiasz rodzinną siedzibę? Twoje plany mają duże szanse na powodzenie, zwłaszcza że zdrowie będzie Ci dopisywało.

Drzwi - wchodzić przez nie: zapraszaj gości na wesele! Drzwi otwarte: jadą mili goście, a zamknięte: dasz odpór nieprzyjaciołom.

E jak Elektryczność

Czeka Cię błyskawiczny awans, wielka kariera i wielkie pieniądze!

M jak Mieszkanie

Nuda, nuda, nuda - może podświadomie boisz się stabilizacji? Ale sen o mieszkaniu oznacza też dobrobyt (im obszerniejsze i z większym smakiem urządzone lokum, tym lepiej Ci się będzie powodziło).Tylko przygód brak...

P jak Podłoga

Widzisz podłogę - obrałeś dobrą drogę, idź nią dalej!

Kładziesz nową podłogę - miejs się na baczności, czyha niebezpieczeństwo!

R jak Remont

Remont oznacza kłopoty (wie o tym każdy, kto odnawiał dom), a konkretnie - straty finansowe. Może więc zamiast remontować, lepiej zburzyć? Też nie!

Sen o burzeniu domu to kłótnia w rodzinie.

W jak Winda

Śnisz o jeździe windą? To znak, że czekają Cię zmiany w życiu zawodowym. Jeżeli winda jedzie w górę, spodziewaj się awansu i poprawy sytuacji finansowej. Jednak gdy winda zjeżdża w dół, mogą pojawić się problemy i niepowodzenia w pracy. Stojąca winda może symbolizować chwilowy brak postępu i konieczność zastanowienia się nad dalszymi krokami. Niezależnie od kierunku, istotne jest Twoje podejście do tych zmian i gotowość na nowe wyzwania i możliwości, które mogą się pojawić.

QUIZ. Co wiesz o znakach zodiaku? Tylko najlepsi zgadną wszystkie odpowiedzi

Pytanie 1 z 15
Co oznacza nazwa zodiak?