SEN O PRAWNIKACH SENNIK. Co znaczy, gdy śnisz sny prawnicze? POZNAJ ZNACZENIE SNÓW

2024-05-29 7:14

Co oznacza jak śnią mi się prawnik, prawnicy , sąd, prokurator, oskarżyciel? Prawników, procesów i sądów w realu raczej unikamy, ale bywa, że nachodzą nas w snach. Zwykle niezbyt przyjemnych (czasami koszmarnych), ale prawnicze sny wcale nie muszą oznaczać złych wiadomości. Kłopoty, komplikacje - owszem, ale najczęściej z happy endem! Zobacz zatem, co oznaczają sny o m.in. adwokatach.

SEN O PRAWNIKACH SENNIK. Co znaczy, gdy śnisz sny prawnicze? POZNAJ ZNACZENIE SNÓW

i

Autor: Getty Images

A jak adwokat

Składasz we śnie wizytę adwokatowi? To wróżba wielkiego powodzenia, zaszczytnego stanowiska i splendoru. Kłócisz się we śnie z „papugą”? Jeszcze lepiej - czeka Cię wygrana sprawa, niekoniecznie sądowa (po prostu uda się coś załatwić).

Ale uwaga – kobieta rozmawiająca z adwokatem oznacza, że jakaś dama będzie rozsiewać plotki na Twój temat, intrygować i bruździć.

A jak akta

Przeglądanie akt we śnie – awans. Podarte – rodzinne spory, uciążliwe, ale ostatecznie pomyślne dla Ciebie. Sen o tym, że ktoś odczytuje Twoje akta – niedobra wiadomość, podobnie zresztą, jak taka sama sytuacja na jawie...

G jak gabinet

Uświadom sobie, że Twoje skryte postępowanie nie jest najfajniejsze!

O jak oskarżenie

Jeśli we śnie jesteś przestępcą, którego przyłapano i oskarżono – słabo: czeka cię wiele kłopotów. Ale jeśli oskarżono cię niewinnie, to już bardzo dobrze – będziesz bardzo, bardzo bogaty!

P jak proces

Jesteś przewodniczącym sądu – oj, będziesz miał trudności! Przegrywasz proces – zrewiduj swoje plany, bo są zbyt trudne do wykonania. Wygrywasz? Najpierw kłopoty, potem związane z nimi komplikacje, wreszcie szczęśliwe zakończenie.

We śnie jesteś świadkiem, w realu będziesz oskarżonym!

S jak sąd

Sen o sądzie to ostrzeżenie - nie postępuj pochopnie, bądź czujny i rozważny. Jeśli śni ci się, że jestes na sali sądowej - niepowodzenie.

W jak wyrok

Koszmar senny w postaci własnego wyroku śmierci – spotkają cię wielkie honory. Wydawać wyrok oznacza krzywdę dokonaną komuś innemu.

Z jak zeznania

Gdy śni Ci się, że składasz zeznania w sądzie, oznacza to, że w rzeczywistości ktoś poprosi Cię o pomoc w rozwiązaniu skomplikowanego problemu. Twoje opinie i spostrzeżenia będą miały kluczowe znaczenie, a Twoja rola będzie nie do przecenienia. Jeśli jednak we śnie widzisz, jak ktoś inny składa zeznania przeciwko Tobie, możesz spodziewać się trudności na horyzoncie, które będą wynikiem dawnych działań lub decyzji. Uważaj na sytuacje, w których prawda może zostać przekręcona lub zmanipulowana, aby zaszkodzić Twojej reputacji.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?