Pan i Pani Waga - zodiakalne Wagi – z kim najlepiej budują związki?

2024-06-02 14:43

Horoskop partnerski dla Wag zawiera wiele cennych wskazówek dla osób, które poszukują swojej drugiej połówki. Dzięki horoskopowi charakterologicznemu będziesz mógł z powodzeniem dobrać sobie kogoś, z kim będziesz szczęśliwy.

Pan i Pani Waga - zodiakalne Wagi – z kim najlepiej budują związki?

i

Autor: Getty Images

Co gwiazdy mówią o osobach spod znaku Wagi

Wagi są zazwyczaj bardzo pewne siebie, wiedzą czego chcą i bardzo często zdarza się im manipulować innymi. Nie lubią przyjmować na siebie odpowiedzialności, wolą zwodzić niż odmawiać, a swoje problemy bardzo często zrzucają na barki innych. Ponadto Wagi są bardzo ciekawskie i lubią plotki. Uwielbiają być w centrum uwagi, są sympatyczne i bardzo zgodne. Bardzo lubią wydawać pieniądze - najlepiej nie swoje. Każda Waga ma bardzo silną potrzebę więzi ze swoim partnerem. Ponieważ nie lubi zmian, nie zdradza i nie rozwodzi się.

Pani Waga

Pani Waga jest zawsze bardzo kobieca. Lubi modnie się ubrać i nie żałuje pieniędzy wydanych na swój wygląd. A wszystko dlatego, że Pani Waga uwielbia zakupy i jest w stanie się im oddać całkowicie. Przez wzgląd na powyższe cechy Panie Wagi lubią się podobać i są łase na komplementy. Kobiety spod tego znaku zodiaku w związku szukają miłości. Chcą być kochane i nigdy nie wybaczają zdrad. Z natury Pani Waga jest bardzo pogodna i wesoła. Bardzo lubi towarzystwo

Pan Waga

Podobnie jak Panie Wagi, Panowie spod tego znaku zodiaku lubią się dobrze ubrać. Zawsze są bardzo eleganccy i zadbani. Swoje zamiłowanie do nienagannego wyglądu przenoszą także na inne sfery swojego życia. Są bardzo porządniccy, a czasem wręcz pedantyczni. Pan Waga jest bardzo towarzyski, z drugiej jednak strony ceni sobie wygodę i właśnie dlatego jest typem domatora. W związku nie jest pantoflarzem, ale lubi radzić się żony. 

Waga w związkach z innymi znakami

Horoskop partnerski dla Wagi wyraźnie określa, z którymi znakami zodiaku Wagi powinny się wiązać, a z którymi nie. I tak:

  • dobry związek Waga zbuduje z Baranem, Waga, Bykiem i Panną
  • niekorzystne dla Wagi będą połączenia z Koziorożcem, Strzelcem, Skorpionem i Bliźniętami
  • różnie ułoży się Wadze z Rybą, Lwem, Wodnikiem i Rakiem.

Waga i zdrowie

Osoby urodzone pod znakiem Wagi często mają delikatny układ nerwowy i mogą być podatne na stres oraz jego negatywne skutki. Z tego powodu bardzo ważne jest dla nich zachowanie równowagi emocjonalnej i dbanie o zdrowie psychiczne. Regularne ćwiczenia relaksacyjne, takie jak joga czy medytacja, mogą być niezwykle korzystne dla Wag. Poza tym, Wagi powinny zwracać uwagę na swoje nerki i układ moczowy, gdyż są one ich słabym punktem zdrowotnym. Zaleca się, aby osoby spod tego znaku spożywały dużo płynów i unikały nadmiernej konsumpcji soli oraz alkoholu, aby zapobiegać problemom zdrowotnym w tych obszarach.

Quiz skojarzeniowy. Wybierz odpowiedź, która nie pasuje

Pytanie 1 z 10
Co tutaj nie pasuje?