Pan i Pani spod znaku Bliźniąt - zodiakalne Bliźnięta - z kim najlepiej budują związki?

2024-06-03 11:20

Horoskop partnerski dla Bliźniąt wyraźnie określa z kim Bliźnięta powinny się wiązać, a jakich związków unikać. Przyczyną udanych związków jest więc charakter osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt, z rozróżnieniem na kobietę i mężczyznę.

Pan i Pani spod znaku Bliźniąt - zodiakalne Bliźnięta - z kim najlepiej budują związki?

i

Autor: Getty Images

Co gwiazdy mówią o osobach spod znaku Bliźniąt

Bliźnięta to bardzo towarzyskie stworzenia. Zawieranie nowych znajomości ułatwiają im nie tylko niezwykła inteligencja czy poczucie humoru, ale też ich życiowy spryt. Osoby spod tego znaku lubią zmiany, bardzo często wykonują kilka czynności jednocześnie i właśnie stąd bierze się ich niedokładność działania. Bliźnięta, pomimo że są bystre i mają duże wymagania względem innych, bardzo źle znoszą krytykę. Ponadto łatwo przychodzi im wydawanie pieniędzy.

Pani spod znaku Bliźniąt

Kobieta spod znaku Bliźniąt charakteryzuje się niezwykłą wyrozumiałością w stosunku do innych ludzi. Nie można jednak tej cechy mylić z cierpliwością, gdyż jeżeli w grę wchodzi czas, Pani spod znaku Bliźniąt jest w gorącej wodzie kąpana. Wybaczy zdradę, ale nie niekompetencję, która narazi ją na stratę cennego czasu. Panie spod znaku Bliźniąt zwykle nie dają się zepchnąć do roli kury domowej. Robią karierę w biznesie, niekiedy odnoszą nawet więcej sukcesów niż panowie Bliźniacy.

Pan spod znaku Bliźniąt

Panowie spod znaku Bliźniąt są niezwykle inteligentni i charakteryzuje ich, naturalna wręcz, zdolność logicznego myślenia i dlatego świetnie odnajdują się w profesji architekta czy komputerowca. Panowie spod tego znaku są szczególnie łasi na komplementy, więc drogę do serca tego mężczyzny wiedzie poprzez komplementowanie wszystkiego co robi. Zaskakujące jest to, że Panom spod znaku Bliźniąt bardzo często zdarza się zdradzić jakąś tajemnicę, głównie przez nieuwagę. Właśnie dlatego nie są oni dobrymi powiernikami. Pomimo,że nie raz uda im się wywołać towarzyską burzę, stronią oni od wszelkiego rodzaju intryg i nie lubią być w centrum uwagi.  

Bliźnięta w związkach z innymi znakami

Związki Bliźniąt z innymi znakami zodiaku są dość skomplikowane:

  • wartościowy związek Bliźnięta mogą stworzyć z Panną, Baranem, Koziorożcem, i Wodnikiem;
  • Bliźnięta powinny unikać związków z Bykiem, Lwem, Wagą, Rakiem Rybami i innymi Bliźniętami;
  • różnie układa się Bliźniętom ze Strzelcem i Skorpionem.

Co więcej, osoby spod znaku Bliźniąt mają zazwyczaj bardzo szerokie zainteresowania i nieskończone pokłady ciekawości. Są skłonne zanurzać się w różnorodne dziedziny wiedzy, często z zapałem zgłębiając tematy, które jedynie przelotnie przyciągnęły ich uwagę. Bliźnięta to naturalni komunikatorzy, a ich talent do elokwentnego wyrażania myśli doskonale sprawdza się zarówno w rozmowach osobistych, jak i zawodowych. Często znajdują swoje powołanie w dziedzinach takich jak dziennikarstwo, literatura, marketing czy public relations. Ich zdolność do szybkiego przyswajania informacji i elastyczność myślenia sprawiają, że potrafią adaptować się do nowych sytuacji i wyzwań z niesamowitą łatwością.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?