Pan i Pani Skorpion - zodiakalne Skorpiony – z kim najlepiej budują związki?

2024-06-01 20:45

Horoskop partnerski dla Skorpiona dokładnie określa partnerskie predyspozycje, zarówno Pani jak i Pana Skorpiona. Zobacz z jakimi znakami zodiaku Skorpion tworzy związki dobre, a z jakimi nie powinien się wiązać na stałe.

Pan i Pani Skorpion - zodiakalne Skorpiony – z kim najlepiej budują związki?

i

Autor: Getty Images

Co gwiazdy mówią o osobach spod znaku Skorpiona

Skorpiony są bardzo inteligentne i przebiegłe. Mają ogromny temperament, lubią seks i kochają gorąco i namiętnie. Bardzo nie lubią, gdy ktoś próbuje nimi sterować lub gdy się z nich wyśmiewa. Takie osoby traktuje jak swoich wrogów i stosuje wobec nich swoje najbardziej perfidne zagrywki. Dzięki wrodzonej inteligencji bardzo szybko potrafi wykryć słabe strony przeciwnika i wykorzystuje to, żeby mu dopiec. Bardzo ciężko jest się z nim zaprzyjaźnić. Gdy już się to uda, wówczas Skorpion jest w stanie pomóc swoim najbliższym, jak nikt inny. Nienawidzi stabilizacji i dlatego ciągle szuka nowych wrażeń. Cały czas się z czymś zmaga, a najważniejsza jest dla niego wygrana. 

Pani Skorpion

Pani Skorpion, przy pierwszym spotkaniu wydaje się bardzo pogodna i miła, a to z powodu swojej niespożytej energii. Ta energiczna kobieta jednak bardzo długo pamięta urazy i potrafi być uszczypliwa, jak prawdziwy skorpion. Nie wybacza i nie zapomina. Panią Skorpion pociąga kariera zawodowa, w której odnosi same sukcesy. W biznesie jest konkretna i wie czego chce. Swoje władcze zapędy przenosi z pracy do domu, gdzie próbuje sobie podporządkować męża i całą rodzinę.

Pan Skorpion

Pan Skorpion ma ogromny temperament i "korzysta" z niego zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Uwielbia seks i dlatego jest niestały w uczuciach. Zdradza, ale stara się, żeby te jego chwile słabości nie wyszły na jaw. Przy pierwszym kontakcie, inaczej niż Pani Skorpion, Panowie spod tego znaku zodiaku są raczej szorstcy i zachowują się dość prowokacyjnie. Jednak łasego na komplementy Pana Skorpiona łatwo zmanipulować, przynajmniej na chwilę.  

Skorpion w związkach z innymi znakami

Horoskop charakterologiczny dla Skorpiona wyraźnie zaznacza, że wszelkie próby związków z ludźmi spod tego znaku zodiaku mogą się zakończyć tragicznie. Horoskop partnerski podpowiada jednak z kim Skorpiony powinny, a z kim nie powinny się łączyć:

  • Skorpion zbuduje wartościowy związek z Wagą, Koziorożcem i Panną
  • fatalne połączenie dla Skorpiona, to związek ze Strzelcem, Wodnikiem, Baranem i innym Skorpionem
  • różnie układa się pomiędzy Skorpionem, a Rakiem, Lwem, Rybą, Bliźniakami i Bykiem.

Kariera zawodowa Skorpiona

Skorpiony w sferze zawodowej charakteryzują się niezwykłą ambicją oraz determinacją. Ich wrodzona inteligencja i umiejętność przeprowadzania dokładnych analiz sprawiają, że doskonale odnajdują się w zawodach wymagających precyzji i strategicznego myślenia. Często wybierają kariery związane z naukami ścisłymi, psychologią, medycyną czy prawem, gdzie mogą wykorzystać swoje zdolności do badania skomplikowanych problemów. Skorpiony nie boją się trudnych wyzwań i z chęcią przyjmują rolę lidera, chociaż może to prowadzić do konfliktów z współpracownikami, gdyż mają tendencję do dominowania. Ich nieustanny dążenie do samodoskonalenia i niecierpliwość w osiąganiu kolejnych sukcesów sprawiają, że często awansują na wysokie stanowiska. Jednak muszą uważać, by ich naturalna podejrzliwość i skłonność do manipulacji nie stały się przeszkodą w budowaniu zdrowych relacji w miejscu pracy.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?