Pan i Pani Koziorożec - zodiakalne Koziorożce – z kim najlepiej budują związki?

2024-05-29 5:32

Horoskop partnerski (charakterologiczny) określa dla każdego znaku zodiaku zbiór cech, które pomagają oraz takich, który utrudniają wchodzenie w związki z innymi znakami zodiaku. Zobacz, z jakimi znakami zodiaku Koziorożec (ur. 22 grudzień - 19 styczeń) powinien się łączyć, a z jakimi nie może.

Pan i Pani Koziorożec - zodiakalne Koziorożce – z kim najlepiej budują związki?

i

Autor: Getty Images

Co gwiazdy mówią o osobach spod znaku Koziorożca

Zodiakalny Koziorożec jest bardzo obowiązkowy i uczynny. Pracę traktuje z należytym szacunkiem i niekiedy nie potrafi jej łączyć z życiem rodzinnym. Bardzo chciałby być towarzyski i odnosić sukcesy w pracy, ale niestety brakuje mu tupetu. Co prawda potrafi być marudny, krytykuje innych i bardzo często wytyka im niedociągnięcia, ale zwykle zachowuje się tak w stosunku do osób mu bliskich. Bardzo często Koziorożec dyktuje swoim najbliższym, co mają robić i jak. Jest wiecznym pesymistą, ale dzięki temu potrafi być zapobiegliwy i przezorny. Koziorożec jest zwykle bardzo skąpy, bo ciężko pracuje na swój majątek i sukces.

Pani Koziorożec

Pani Koziorożec to typowa biznes woman. Bardzo ceni karierę zawodową, czasem nawet bardziej niż dom rodzinny i swoich najbliższych. Nie jest typową kurą domową, ani strażniczką domowego ogniska, ale za to jest bardzo gospodarna i oszczędna. W domu zachowuje się bardziej jak księgowa, niż jak żona i matka. Nawet w domu stawia sobie konkretne cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Nie oznacza to jednak, że kobieta Koziorożec nie jest w stanie zbudować związku. Wprost przeciwnie - w uczuciach jest stała, a w związku wierna

Pan Koziorożec

Pan Koziorożec jest bardzo ambitny, uparty i wytrwały, zarówno w pracy, jak i w domu. W pracy jest zwykle akceptowany, ale jego życie rodzinne pozostawia wiele do życzenia. Niełatwo zmienić jego przyzwyczajenia, nawet jeżeli zaczynają one szkodzić jemu albo jego najbliższym. Ze względu na swoją determinację i ambicję doskonale radzi sobie z wszelkimi przeciwnościami losu. Razem z kobietą Koziorożcem są w stanie stworzyć wspaniałą spółkę, ale nie trwały związek.

Koziorożec w związkach z innymi znakami

Koziorożec buduje związki z innymi znakami zodiaku, w tym:

  • dobre związki może zbudować z Panną, Rybami, Skorpionem i Baranem
  • najgorsze połączennia miłosne, to Koziorożec i Waga, Lew, Strzelec oraz inny Koziorożec
  • różnie układa się Koziorożcowi z Bliźniakami, Bykiem, Lwem, Wodnikiem i Rakiem.

Seksualność Koziorożca

Pod względem seksualnym Koziorożec często okazuje się partnerem pełnym kontrastów. Chociaż może wydawać się powściągliwy i opanowany, w sferze intymnej potrafi być niesamowicie namiętny i zaangażowany. Jego ostrożność i poczucie odpowiedzialności sprawiają, że nie spieszy się do nawiązywania przygodnych relacji i preferuje stabilne, trwałe związki, w których czuje się bezpiecznie. Jednak, gdy już zaangażuje się emocjonalnie, jego lojalność i oddanie w sypialni są godne podziwu. Koziorożec ceni sobie również jakość relacji intymnych i jest skłonny do ciągłego doskonalenia swojego życia seksualnego, co czyni go wyjątkowym i troskliwym kochankiem.

QUIZ. Co wiesz o znakach zodiaku? Tylko najlepsi zgadną wszystkie odpowiedzi

Pytanie 1 z 15
Co oznacza nazwa zodiak?