Pan i Pani Byk - zodiakalne BYKI - z kim najlepiej budują związki?

2024-05-30 12:33

HOROSKOP PARTNERSKI dla Byka nie tylko określa ogólne cechy charakteru dla wszystkich osobników spod konkretnego znaku zodiaku, ale także różnicuje je ze względu na płeć. I tak innymi cechami będzie odznaczać się Pani Byk a innymi Pani Byk. Poznaj charakter obojga Państwa Byków.

Pan i Pani Byk - zodiakalne BYKI - z kim najlepiej budują związki?

i

Autor: Getty Images

Co gwiazdy mówią o osobach spod znaku Byka

Osoby, które urodziły się pod znakiem Byka są zazwyczaj stałe w swych uczuciach. Byki lubią planować i przewodzić, są silne i odważne. Z pozoru bywają powolne i ociężałe, jednak gdy już się rozjuszą, nie sposób jest je zatrzymać. Z drugiej strony osoby spod znaku Byka są bardzo pracowite i nie boją się mozolnej pracy. Byk sam dla siebie jest autorytetem i największą wyrocznią.

Pani Byk

Pani Byk ma w życiu jeden cel - dobrze wyjść za mąż. Gdy już uda jej się złapać odpowiedniego "Pana Byka" za rogi jest bardzo zaborcza i zazdrosna. W miłości jest stała w uczuciach i gdy naprawdę jej zależy, mogłaby skoczyć za ukochanym w ogień. Kobiety spod tego znaku bardzo dobrze czują się w zawodzie fryzjera, fotografa i nauczycielki. 

Pan Byk

Pan Byk z kolei w miłości również odznacza się stałością w uczuciach. Byk mężczyzna jest wierny i tego samego wymaga od swojej partnerki. W zasadzie traktuje on kobietę jako swoją prywatną własność i bywa bardzo zaborczy w miłości. Panowie spod tego znaku zodiaku są zwykle dość spokojni, lubią ustabilizowany tryb życia, są typowymi domatorami

Byk w związkach z innymi znakami

Z innymi znakami Byki łączą się bardzo chętnie, jednak niektórych połączeń powinni się stanowczo wystrzegać. I tak:

  • dobry związek Byk zbuduje z Wagą, Koziorożcem, Panną, Strzelcem i Rybami
  • Byki powinny trzymać się z daleka od innych Byków, Skorpionów i Bliźniąt
  • współżycie różnie układa się Bykom z Wodnikiem, Rakiem, Strzelcem, Lwem i Baranem.  

Byk w pracy

Osoby spod znaku Byka cechuje wysoka determinacja i skrupulatność, co sprawia, że są one idealnymi pracownikami w sektorach wymagających precyzji i wytrwałości. Byki świetnie odnajdują się w zawodach związanych z finansami, jak bankowość czy księgowość, ze względu na swoją naturalną zdolność do zarządzania pieniędzmi i dokładność. Mają także smykałkę do sztuki, dlatego możemy je spotkać w branży architektonicznej, jako projektantów wnętrz, czy rzemieślników. Byki są również lojalnymi pracownikami, którzy cenią stabilne środowisko pracy i często wybierają długoterminowe zobowiązania zawodowe. Dzięki swojej cierpliwości, są doskonałymi liderami, dbającymi o dobro zespołu oraz dążącymi do osiągnięcia wspólnych celów.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?