NUMEROLOGIA. Co oznaczają liczby?

2024-05-31 8:22

Numerologia opiera się na przekonaniu, że życie człowieka jest zapisane w liczbach. Niektóre liczby są przypisane nam na stałe (tak jak liczba urodzenia), a inne zmieniają się w trakcie trwania życia. Każda zmiana nazwiska, imienia, miejsca zamieszkania, data ślubu czy rozwodu ma wpływ na życie.

NUMEROLOGIA. Co oznaczają liczby?

i

Autor: Getty Images

Aby poznać swoją liczbę urodzenia należ dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzenia, aż uzyskamy wartość jednocyfrową od 1-9. Z wibracją każdej z cyfr związane sa inne cechy, które ujawniają się w naszym charakterze i w tym, co spotyka nas w życiu.

Jakie są jedynki?

„Jedynki” są dokładne i praktyczne. Są indywidualistami i perfekcjonistami, którzy myślą o korzyściach płynących z ich działań. Często są niekonsekwentni i nie kończą tego, co zaczęli – dotyczy to wszystkich dziedzin ich życia. Ich podejście do życia charakteryzuje idealizm. Szukają doskonałości. Są dość trudne we współżyciu bo dążą do narzucania własnej woli.

Jakie są dwójki?

„Dwójki” są bardzo inteligentne ale nie mają zdolności organizacyjnych. Sporo wśród nich artystów, wynalazców i naukowców, którzy jednak nie potrafią czerpać profitów ze swoich uzdolnień i dokonań. Oddzielają to, co uważają za przyziemne od tego co jest dla nich najważniejsze. Do celu idą konsekwentne, ale nie po trupach. W miłości „dwójki” są romantyczne i wierne.

Jakie są trójki?

„Trójki” mają gorące głowy, są bardzo energiczne i pełne zapału do działania. Są jednak egoistami, dość niestałymi w uczuciach. Bardziej liczy się dla nich udany seks, a w niektórych przypadkach zasobne życie materialne niż prawdziwa miłość. Numerologiczne trójki, to ludzie bardzo pracowici, dążą do tego by ich praca była przyjemnością, a nie tylko sposobem zarabiania na życie. W ogóle są hedonistami, żądnymi przygód. Wibracja liczby trzy sprawia, że mają tzw. farta w życiu.

Jakie są czwórki?

„Czwórki” mają dwoistą osobowość i sprzeczne potrzeby. Dla nich życie to wyzwanie. Dużo narzekają i są bardzo uparte. Kiedy znajdą w kimś przyjaciela są mu oddane. Lubią rządzić i dobrze im to wychodzi bo mają zdolności przywódcze. Zdolność analizy pomaga im wyciągać wnioski z doświadczeń życiowych. W miłości bardzo wierni.

Jakie są piątki?

„Piątki” mają silną osobowość, wiedzą czego chcą od życia i potrafią walczyć o swoje. Wibracja cyfry pięć czyni z nich niezwykłych szczęściarzy, którzy bez wysiłku i specjalnych zabiegów wcześniej lub później osiągają to, czego zapragną. Najpoważniejszą ich wadą jest egocentryzm, uważają, że wszystko im się należy.

Jakie są szóstki?

„Szóstki” sa impulsywne, nerwowe i lekkomyślne. Z zasady nie zgadzają się na zastany porządek rzeczy. Zawsze chcieliby coś ulepszać i zmieniać – wśród szóstek jest wielu rewolucjonistów. W miłości nieobliczalni. Bardzo szybko przechodzą od miłości do nienawiści.

Jakie są siódemki?

„Siódemki” to wieczni poszukiwacze, robiący na innych wrażenie, że nie wiedzą czego chcą. A one po prostu szukają ideału – w każdej dziedzinie życia.  Szukają prawdy i są stworzone do wielkich czynów, nie znosza kompromisów. Z wiekiem robią się coraz bardziej konserwatywne w swoich poglądach.

Jakie są ósemki? 

„Ósemki” kochają nowości i mają za życiowy cel poznać jak najwięcej wszystkiego co jest osiągalne nie tylko zmysłami, ale i podświadomością. Są bardzo tolerancyjne tak wobec siebie, jak i innych. Do życia potrzebują wolności duchowej i osobistej. Nie znoszą ograniczeń, a gdy się one pojawiają, buntują się. Życie dla ósemek to zabawa – bo we wszystkim potrafią odnaleźć coś przyjemnego.

Jakie są dziewiątki?

„Dziewiątki” nienawidzą monotonii, sa poszukiwaczami wrażeń, przez co  mają ciekawe życie. Są wrażliwe na piękno i najlepiej odpoczywają w otoczeniu sztuki. Lubia tez tworzyć. W miłości gorący ale i szybko gasnący.

Jakie są liczby mistrzowskie 11, 22, i 33?

Liczby mistrzowskie, takie jak 11, 22, i 33, mają wyjątkowe wibracje i oznaczają wyjątkowe zdolności duchowe, intuicyjne i przywódcze, które mogą przekraczać te związane z liczbami od 1 do 9. „Jedenastki” to duchowi przewodnicy, obdarzeni niezwykłą intuicją i zdolnościami medytacyjnymi. Są to osoby wizjonerskie, które mogą inspirować innych swoim wglądem i mądrością. „Dwudziestki dwójki” to mistrzowie budowniczy, którzy mają zdolność urzeczywistniania wielkich marzeń. Są nad wyraz odpowiedzialni i mają niezwykłą moc przekształcania myśli w rzeczywistość. „Trzydziestki trójki” to mistrzowie nauczyciele, którzy poświęcają swoje życie służbie innym. Ich cechy obejmują bezwarunkową miłość, altruizm oraz umiejętność inspirowania i wzmocnienia innych, a ich misją często jest przynoszenie harmonii i uzdrawiania światu.

Quiz skojarzeniowy. Wybierz odpowiedź, która nie pasuje

Pytanie 1 z 10
Co tutaj nie pasuje?