Jak robić miłosne czary?

2024-06-01 14:42

Jeżeli w Twojej sypialni nagle powiało nudą? Miewasz kłopoty z tym, by stanąć na wysokości zadania? A może trudno Ci przekonać partnera do niektórych łóżkowych igraszek? Wróżka przybywa na pomoc!

Jak robić miłosne czary?

i

Autor: Getty Images

Jak magia może pomóc w miłości?

Poważne kłopoty w łóżku? Pomóż sobie magią! Sławna wróżka Milagros z Częstochowy pospieszyła z pomocą niezadowolonym kochankom i przygotowała zestaw rytuałów magicznych na dobry seks.

1. Kłopoty z erekcją

Rytuał: Przed uprawianiem rytuału zrób parę ćwiczeń fizycznych. Przed uprawianiem seksu zaświeć świecę niebieską o kształcie podłużnym. Świeca ta symbolizuje siłę, moc oraz władzę, to atrybuty energii męskiej.

2. Brak ochoty na seks

Rytuał: włóż jakiś czerwony element do pościeli lub najlepiej niech cała pościel będzie czerwona. Zapal 4 białe świece i zasłoń okna, weź kąpiel w płatkach róży czerwonej z płatkami róży białej i wypowiedz zdanie „Czeka mnie namiętna noc”

3. Nuda w łóżku

Rytuał: Zapal dwie świece oraz kadzidło, wkoło wysyp mieszankę ziół i soli. Magiczną kartkę papieru z opisem Twoich marzeń seksualnych połóż obok.

4. Niechęć partnera do jakiejś pozycji czy czynności

Rytuał: wykonujemy go w piątek, bo to dzień Wenus. Gdy zacznie zbliżać się północ, weź zdjęcie ukochanej/ego i wytnij je w kształt serca. Drugą stronę serca pomaluj na czerwono i napisz tam jej/jego imię oraz swoje, łącząc je plusem (np. Ania + Jan). Potem zapal świecę zapałką, a potem drugą, różową świecę. Posypujemy serce cukrem (stronę z twarzą osoby), potem spalamy serce nad różową świecą, mówiąc: „Afrodyto bogini miłości pomóż mi”

5. Gdy żona/mąż mówi, że boli ją/jego głowa

Rytuał: Wytnij z materiału trzy kwadraty o boku 4–5 cm. Nasyp na każdy dwie łyżki soli, zwiąż łyżki razem. Podgrzej na patelni. Żona/mąż niech usiądzie prosto. Jeden podgrzany woreczek niech położy na czubku głowy, a dwa przyłóż dłońmi u podstawy czaszki. Staraj się nie ruszać, żeby węzełek nie spadł żonie/mężowi z głowy. Sól w magii znana jest ze swoich właściwości oczyszczających.

6. Problemy z pożądaniem w dłuższych związkach

Rytuał: Aby ponownie rozbudzić pożądanie w długotrwałym związku, wróżka Milagros zaleca wykorzystanie mocy naturalnych kamieni. Znajdź dwa kamienie: różowy kwarc i czerwony jaspis. Różowy kwarc wzmacnia miłość, a czerwony jaspis podnosi poziom namiętności. Umieć te kamienie pod waszym łóżkiem, najlepiej w woreczku z naturalnego materiału. Co noc, przed snem, trzymajcie się za ręce i wyobrażajcie sobie, jak wasza miłość i pożądanie się odnawiają. Co tydzień, podczas pełni księżyca, zanurzcie kamienie w wodzie z kilkoma kroplami olejku różanego, aby naładować je nową energią.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?