Jacy ludzie rodzą się we wrześniu?

2024-05-31 21:54

Magiczny horoskop kwiatowy podpowie, która roślina daje ci ochronę. Jeśli urodziłeś się we wrześniu możesz mieć za opiekuna goździka, astra lub wrzos. Sprawdź co daje każdy z nich.

Jacy ludzie rodzą się we wrześniu?

i

Autor: Getty Images

GOŹDZIK 3.09 – 12.09

Goździk to talizman wojowników, kwiat Zeusa. Pod jego opieką rodzą się osoby pracowite, inteligentne i bardzo dokładne. Są pewni swego i przekonani o swej nieomylności. Mają analityczny umysł. Cechuje ich szczerość w kontaktach i wypowiedziach. Najbardziej niewygodne opinie potrafią bez skrupułów wypowiedzieć prosto w oczy. W ten sposób tracą przyjaciół i popularność. Krytykują innych, ale nie akceptują krytyki samych siebie. Mimo wszystko z ich zdaniem liczy się otoczenie. To doskonali pracownicy specjalizujący się np. w rzemiośle, czy nawet w rolnictwie. Życie oraz pracę traktują bardzo serio. Odrobina dystansu przydałaby się goździkom.

ASTER 13.09 – 22.09

Urodzeni w tym okresie to spokojni i melancholijni ludzie. Wydają się pełni dylematów oraz wewnętrznych rozterek, smutni, zasępieni. To wrażliwi, delikatni i subtelni osobnicy. Szybko jednak można się przekonać, że są serdeczni i dobrego serca. Chętnie niosą pomoc, co niestety powoduje, że są często wykorzystywani. Do pomagania popycha ich wewnętrzny imperatyw, tak podpowiada im natura. To urodzeni społecznicy, którym zdarza się płacić wysoką cenę w imię swych idei. Potrafią uciekać w samotność, która bywa ich sposobem na życie. Gdy znajdą swą drugą połówkę tworzą związek na całe życie.

WRZOS 23.09 – 3.10

Subtelni i dyskretni ludzie, którzy w każdych warunkach potrafią dochować tajemnicy. Nie zdarza im się urazić czy zranić kogokolwiek. Nie roszczą sobie do niczego pretensji. Nie zwrócą uwagi gdy ktoś ich obrazi lub dotknie w jakiś sposób. Zdobędą się tylko na uszczypliwe, zawoalowane uwagi dające do zrozumienia, że są niezadowoleni. Sami muszą się przekonać, aby uwierzyć w zasłyszaną informację. Plotki nie robią na nich wrażenia. Są optymistycznie nastawieni do świata. Cenią komfort i piękne otoczenie. Lubią dobrze zjeść i poprawić sobie humor zakupami lub deserem. To urodzeni esteci. Niekiedy sprawdzają się jako negocjatorzy. Dobrzy z nich dyplomaci. Jeśli ktoś zaskarbi sobie ich przyjaźń, może wierzyć w nią do końca życia. Bardzo starają się być sprawiedliwi w swych poczynaniach.

MARGARETKA 4.10 – 13.10

Osoby urodzone pod znakiem margaretki są pełne życia, energii i entuzjazmu. Mają naturalny dar do zarażania innych swoją pozytywną energią i optymizmem. Potrafią odnaleźć radość nawet w najdrobniejszych rzeczach, co sprawia, że są lubiane i mile widziane w towarzystwie. Margaretki wyróżniają się też niezwykłą kreatywnością, co pomaga im w realizacji licznych pasji, od sztuki po literaturę. Posiadają wrodzoną intuicję, która nieraz okazuje się bardzo pomocna w codziennych sytuacjach. Niestety, ich impulsywność może prowadzić do pochopnych decyzji, które mogą mieć negatywne konsekwencje. Są bardzo wrażliwe na piękno natury i artystyczne wyrazy, co często popycha je do kariery w dziedzinach związanych z kulturą i sztuką. Dążą do harmonii w swoim otoczeniu i relacjach z innymi, przez co są często postrzegane jako osoby dobre i życzliwe. Jednak potrzebują przestrzeni do rozwijania swoich pomysłów i nie lubią być ograniczane. To osoby, które najlepiej sprawdzają się w środowiskach, gdzie doceniana jest twórczość i innowacyjność.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?