Jacy ludzie rodzą się w sierpniu?

2024-06-03 9:54

Magiczny horoskop kwiatowy podpowie, która roślina daje ci ochronę. Jeśli urodziłeś się w sierpniu możesz mieć za opiekuna słonecznika, różę lub hibiskusa. Sprawdź co daje każdy z nich.

Jacy ludzie rodzą się w sierpniu?

i

Autor: Getty Images

SŁONECZNIK 3.08 - 12.08

Pod znakiem słonecznika rodzą się politycy i mówcy. To osoby publiczne. Pełne godności w gestach i ruchach. Ich spokojny sposób mówienia, kultura słowa, precyzyjne i staranne artykułowanie myśli zawsze przykuwa uwagę. Dzięki swym umiejętnościom są w stanie przekonać każdego do swych opinii. Niestety, te umiejętności nie zawsze przekładają się na finansowe szczęście. Mimo to mogą liczyć na zawodowy sukces. W miłości też im się dobrze wiedzie, a trwałość związku zależy od umiejętności słuchania tego, co ludzie spod znaku słonecznika mają do powiedzenia. Przepadają za byciem w centrum zainteresowania. Otaczają się wybitnymi jednostkami, które tak jak oni wybijają się ponad przeciętność. W swych działaniach są szlachetni, ale też bardzo praktyczni, bezkonfliktowi i raczej prostolinijni. Można o nich powiedzieć, że są bardzo silni. Trochę brak im fantazji i szaleństwa, gdyż zdominowani są przez swój racjonalizm. Dążenie do doskonałości i zaszczytów często przypłacają stresem. Ich głowa jest zawsze pełna pomysłów - energia twórcza wręcz ich rozpiera. Ich patronem jest Słońce.

RÓŻA 13.08 - 23.08

Urodzeni pod znakiem róży to zmysłowi i namiętni ludzie, słynący ze swych miłosnych podbojów. Nietuzinkowi kochankowie. Szybko się zakochują i szybko też porzucają. Mają świadomość swych zalet oraz wrażenia, jakie robią na innych. Wadą jest tylko ich egocentryzm. Pewność siebie powoduje, że narzucają swoją wolę innym. Aby żyć z nimi w zgodzie, trzeba być całkowicie potulnym i schlebiać im praktycznie przez cały czas. Ich potrzeba dominacji przejawia się zarówno w życiu zawodowym, jak i rodzinnym. Uparcie trzymają się swoich poglądów, zdania nie zmieniają. Często przyjmują postawę roszczeniową. Otoczenie traktują z dużym dystansem. Starają się być niezależni od innych. Nie potrafią pracować pod przymusem, sprzeciwiają się rygorowi i narzucanym obowiązkom. Urzekają niebywałymi manierami, urodą i inteligencją.

HIBISKUS 24.08 – 2.09

To ludzie niezwykli i urodziwi. Są spokojni i opanowani. Potrafią słuchać innych. Swoim sposobem bycia kojąco wpływają na otoczenie. Mają sukcesy na polu mediacji – to wspaniali rozjemcy, sprawiedliwi i mądrzy. Trudno ich nie lubić i ciężko się w nich nie zakochać. Nawet współpracownicy są w nich zapatrzeni. Robią najczęściej błyskotliwą karierę. Są częstymi bywalcami proszonych spotkań i rautów. Ich analityczny umysł, niebywała inteligencja i lotny umysł wyróżniają ich spośród otoczenia. Cenieni są za dyskrecję. Zawsze można na nich polegać i im zaufać. Mimo swych niezwykłych cech nie radzą sobie z problemami finansowymi, które są dla nich gigantyczną przeszkodą.

Jednym z najważniejszych wyzwań, przed jakimi stają osoby urodzone pod znakiem hibiskusa, jest umiejętność radzenia sobie z trudnościami finansowymi. Bywa, że ich wrodzona dobroć i chęć niesienia pomocy innym prowadzą do nieprzemyślanych decyzji finansowych. Dlatego zaleca się, aby hibiskusy podejmowały kroki w celu lepszego zarządzania swoimi finansami. Może to oznaczać skorzystanie z porad specjalistów w dziedzinie finansów, naukę budżetowania oraz inwestowanie w bezpieczne środki oszczędnościowe. Wsparcie ze strony ich stabilnych i lojalnych współpracowników oraz przyjaciół może również okazać się kluczowe w pokonywaniu tych trudności. Dzięki temu hibiskusy mogą skutecznie wykorzystać swoje liczne talenty i cechy osobowości, aby osiągnąć stabilność finansową, która pozwoli im skupić się na rozwijaniu swoich kariery oraz umacnianiu relacji międzyludzkich.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?