Jacy ludzie rodzą się w lutym? URODZENI W LUTYM

2024-06-03 1:03

Magiczny horoskop kwiatowy podpowie, która roślina daje ci ochronę. Jeśli urodziłeś się w lutym , możesz mieć za opiekuna kwiat jemioły, kosmei/kosmosu, mimozy. Sprawdź co daje każdy z nich. Urodzeni w lutym...

Jacy ludzie rodzą się w lutym? URODZENI W LUTYM

i

Autor: Getty Images

Jemioła – 1.02 – 10.02

Jemioła nie tylko pozwala całować się bez grzechu. Dawniej uważano ją za dar nieba chroniący przed złymi mocami. Ludzie urodzeni pod jej opieką są zafascynowani wielkim światem, a także niezależni i odważni. Cenią ciągłe zmiany. Lubią gwar, ruch, miejsca tętniące życiem. Dobrze czują się wśród ludzi, w dużych aglomeracjach. Sielskie klimaty i cisza nie są dla nich. Mają skłonność do poszukiwań przygód i nowych wrażeń. Szybko i często zmieniają miejsce pobytu. Nigdzie nie mogą zostać zbyt długo. Dla dobrego samopoczucia otaczają się tłumem adoratorów i wielbicieli, często zmieniając obiekt swych uczuć. Na partnerów wybierają osoby o skrajnie różnych charakterach i różnej pozycji społecznej – kochają się w spokojnym romantyku, a następnie w brutalnym ekscentryku. Łatwo ich też porzucają. Za to są doskonałymi przyjaciółmi.

Kosmea/Kosmos – 11.02 – 19.02

Ludzie spod znaku kosmei przyciągają innych wewnętrzną tajemną siłą. Lubią życie towarzyskie i wszelkie oznaki zainteresowania oraz podziwu dla swojej osoby. To indywidualiści o dużej potrzebie wolności. Charakteryzuje ich bujna wyobraźnia. Marzą o dalekich podróżach i bardzo barwnym życiu. Niestety wszystko pozostaje w sferze planów – z realizacją jest znacznie gorzej. Czasami swym sposobem życia zniechęcają do siebie ludzi. Są ambitni i starają się zdobyć jak najbardziej wszechstronną i dogłębną wiedzę. Każdy liczy się z ich oceną, gdyż mają zawsze trafne spostrzeżenia, adekwatne do sytuacji. Zdarza się niestety, że popadają w finansowe kłopoty.

Mimoza – 20.02 – 28/29.02

Mimoza to jak wiadomo symbol delikatności, jej liście kurczą się pod dotykiem ręki. Osoby spod tego znaku są także wrażliwe, delikatne i niezwykle czułe. To romantyczni ludzie, którzy potrzebują atencji, opieki i miłości. Świetni z nich kochankowie. Niezgorsi również artyści, a nawet bioenergoterapeuci. Wydaje się, że ich życie toczy się bez celu, ponieważ toną w gąszczu wątpliwości i rozterek. Mają niestały charakter i męczą otoczenie zmiennymi nastrojami. Strona materialna życia nie jest dla nich istotna. Ich codzienność płynie spokojnym, pozbawionym stresu rytmem. Zadowalają się tym, co posiadają. Dalecy są od wygórowanych wymagań, fanaberii i zachcianek. Nie liczą się z czasem, terminami, limitami. Niepewni siebie i swych pragnień bywają wycofani. Także w życiu emocjonalnym są niezdecydowani.

Zawilec – 1.03 – 10.03

Pod znakiem zawilca rodzą się osoby pełne energii i zapału do działania. Charakteryzuje ich naturalna charyzma i zdolność do przyciągania ludzi. Uwielbiają dominować w towarzystwie i często znajdują się na czele wszelkiego rodzaju grup i organizacji. Są ambitni, przedsiębiorczy i nie boją się podejmować ryzyka, co często prowadzi ich do sukcesów zawodowych. Zawilce mają również wrodzoną ciekawość świata, co sprawia, że chętnie podejmują się różnych projektów i inicjatyw. W relacjach międzyludzkich potrafią być wymagający, ale również wierni i lojalni wobec swoich bliskich. Pomimo swojej pewności siebie, bywają wrażliwi na krytykę i potrzebują wsparcia oraz uznania ze strony otoczenia.

QUIZ. Co wiesz o znakach zodiaku? Tylko najlepsi zgadną wszystkie odpowiedzi

Pytanie 1 z 15
Co oznacza nazwa zodiak?