Jacy ludzie rodzą się w grudniu? KTO RODZI SIĘ W GRUDNIU horoskop kwiatowy

2024-05-29 14:15

Magiczny horoskop kwiatowy podpowie, która roślina daje ci ochronę. Jeśli urodziłeś się w grudniu możesz mieć za opiekuna mniszek lekarski, lotos lub szarotkę. Sprawdź co daje każdy z nich.

Jacy ludzie rodzą się w grudniu? KTO RODZI SIĘ W GRUDNIU horoskop kwiatowy

i

Autor: Getty Images

MNISZEK LEKARSKI 3.12 – 12.12

Pod tym znakiem rodzą się ludzie komunikatywni, bystrzy i towarzyscy. Rozpiera ich energia działania. Mają otwarte umysły, szeroki światopogląd i chętnie uczą się nowych rzeczy. W życiu codziennym chaotyczni. Często gubią przedmioty. Nie koncentrują uwagi na błahostkach oraz swojej osobie. Nie potrafią oszukiwać, za to łatwo padają ofiarą krętaczy. Są uczciwi i bardzo szczerzy. Nigdy nie zamykają się na innych. Doskonali stratedzy i planiści. To zdolni, kreatywni, tworzący z rozmachem ludzie. Gorzej wychodzą im realizowanie planów, ale na etapie pomysłów nie maja konkurencji. Swą szczerością potrafią napytać sobie biedy, ale i ich samych łatwo urazić.

LOTOS 13.12 – 22.12

Życie traktują lekko. Życzliwie i z uśmiechem patrzą na świat. Energii im nie brakuje, ruch to ich żywioł. Spontaniczni, czarujący i trochę ekscentryczni. Dzięki swym walorom potrafią wyjść z każdej opresji. Nie można ich zniewolić i zmusić, aby byli statecznymi domatorami. Oryginalnym oraz trochę frywolnym sposobem bycia wywołują mieszane uczucia wśród otaczających ich ludzi. Cierpliwość nie jest ich mocną stroną, co trochę utrudnia im życie. Urok osobisty zapewnia im wielu adoratorów. Gdy się poświęcą i zmuszą do konsekwentnego działania – o co nie łatwo w ich przypadku – potrafią odnieść niebywały sukces. Jednak rzadko jest to ich życiowy priorytet. Zdecydowanie wolą być hedonistami.

SZAROTKA 23.12 – 31.12

Konsekwencja i solidność w jednym. Wiele wymagają od siebie, a od otoczenia jeszcze więcej. Wierni swym zasadom, odpowiedzialni i oddani. Zawsze można liczyć na ich wsparcie. Nieco polotu i fantazji dodałoby im uroku. Często zarzuca im się zbyt dużą surowość i stanowczość. Nie wahają się, nie cofają i zawsze dotrzymują słowa. Poważni, powściągliwi – czasem aż nazbyt. Niezłomni partnerzy życiowi i przyjaciele, na którego zawsze można liczyć. Lojalność, dokładność i wytrwałość to cechy, które budują obraz doskonałego pracownika i przyjaciela. Nie ma dla nich problemu, którego nie dałoby się rozwiązać. Znajdą wyjście z największego impasu.

ROZMARYN 1.01 – 10.01

Osoby urodzone pod znakiem Rozmarynu charakteryzują się wyrafinowanym smakiem i elegancją. Są to ludzie bardzo estetyczni, dbający o detale zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wyróżnia ich determinacja w dążeniu do celu oraz niezwykła intuicja. Zawsze mają swoje zdanie i potrafią go bronić z uporem godnym podziwu. Słuchają swojej intuicji, co często pomaga im unikać nieprzyjemnych sytuacji. Skupieni na rozwijaniu swoich pasji, niezwykle inteligentni i praktyczni. Jednak ich pryncypialne podejście może niekiedy zrazić do nich osoby wokół. Są to jednak jednostki zdolne do głębokiej empatii, kiedy już nawiążą więź z drugim człowiekiem.

QUIZ. Co należy zrobić po zobaczeniu czarnego kota? Przesądy nadal żywe. Tylko komplet punktów przyniesie ci szczęście

Pytanie 1 z 10
Które zdarzenie przynosi pecha zgodnie z przesądem?