Czy są magiczne sposoby na bogactwo? Jakie?

2024-06-02 7:30

Jak zdobyć bogactwo bez inwestowania na giełdzie, opracowywania nowych technologii, czy sprzedaży tajnych nagrań? Pomoże magia!

Czy są magiczne sposoby na bogactwo? Jakie?

i

Autor: Getty Images

Sposobów na zdobycie wymarzonego bogactwa jest całkiem sporo, dla każdego coś się znajdzie!

Magiczny sposób na bogactwo: na zmienną pogodę

Szukamy w Irlandii tęczy, znajdujemy jeden z jej końców, a następnie lokalizujemy w pobliżu niewysokiego szewca (charakterystyczny wygląd: fajka, kolorowe ubranie, broda i metr wzrostu w kapeluszu). Przyciskamy go i wymuszamy rozbójniczo garnek złota lub inne precjoza.

Minusy: niestety, mały Irlandczyk (skądinąd pijak i złodziej) jest mściwy, trzeba się liczyć z perspektywą stalkingu. 

Magiczny sposób na bogactwo: na noc świętojańską

Kiedy zajdzie słońce, wchodzimy do lasu, idziemy jak najgłebiej, szukamy kwiatu paproci. Jeśli go znajdziemy, chowamy za pazuchę. Przyrośnie do serca i zacznei spełniać życznia.

Minusy: trzeba uważać z wypowiadaniem życzeń i być gotowym na zgubienie się w lesie.

Magiczny sposób na bogactwo: na warszawiaka

Trochę podobnie, jak w poprzednim wariancie, ale mniej przyjemnie. Schodzimy do kanałów i łazimy tak długo, aż znajdziemy złotą kaczkę.

Minusy: mało higieniczne, a kaczka to także złośliwa bestia

Magiczny sposób na bogactwo: skok na dużą kasę

Znanymi zbieraczami kosztowności są smoki. Co prawda, niewiele o nich słychać, ale znaleziony i zabity smok to duża szansa na wypełniony po brzegi skarbiec.

Minusy: niebezpieczne, nieekologiczne

Magiczny sposób na bogactwo: dobra wróżba

Księga przemian, stolik do rozmowy z duchowymi przewodnikami z zaświatów, fusy po herbacie, zwierzęce wątropy, spękania na skorupach żółwi, lot ptaków - wygląda na to, że tajemnice przyszłości nadawane są w każdym dostępnym medium. Po dostrojeniu do właściwej fali wystarczy raz w tygodniu skreślić szóstkę, a dla ozrywki zajrzeć na wyścigi.

Minusy: wróżbici, poza tymi z telewizji, raczej nie ubierają się w drogie garnitury i nie latają prywatnymi odrzutowcami. Chyba jednak niełatwo oddzielić wróżby prawdziwe od pozostałych...

Jednym z mniej konwencjonalnych, lecz niezwykle ciekawych sposobów na zdobycie bogactwa może być zainwestowanie w świat kryptowalut. Technologia blockchain zyskuje na popularności, a z nią rośnie wartość takich walut jak Bitcoin, Ethereum czy Ripple. Przed przystąpieniem do inwestycji warto jednak dobrze zapoznać się z tematem, zrozumieć zasady działania rynku kryptowalut oraz związane z nim ryzyka. Inwestowanie w kryptowaluty może przynieść ogromne zyski, jednakże jest to również obarczone dużą zmiennością i możliwością utraty inwestowanych środków. Mimo to, jest to sposób, który, przy odpowiedniej wiedzy i strategii, może prowadzić do znacznych profitów w relatywnie krótkim czasie.

Quiz skojarzeniowy. Wybierz odpowiedź, która nie pasuje

Pytanie 1 z 10
Co tutaj nie pasuje?